Szakdolgozat- és diplomamunka témaválasztás a 2020/21-es tanévre

Figyelem! Módosítás a 2020/2021-es tanévre vonatkozó szakdolgozati témaválasztás rendjével kapcsolatban: a határidő 2020. június 30. (kedd) 12:00 óra. A témaválasztási lapokat kitöltve elég a témavezető oktató részére (elektronikusan!) elküldeni.

Kedves Hallgatók!

A 2019/2020-as tanév végének közeledtével eljött az ideje a jövő évi szakdolgozati (földrajz BSc 2. évfolyam; osztatlan földrajz tanár általános iskolai specializáció 3. évf. és középiskolai spec. 4. évf.) és diplomamunka-témák (geográfus MSc 1. évf.) kiválasztásának. Az egyes oktatók által meghirdetett kutatási témákat megtalálhatjátok a Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék honlapján az Oktatás/Szakdolgozatok, diplomamunkák menüpont alatt. Ugyanitt elérhetők a témaválasztási lapok letölthető formanyomtatványai is. A ti dolgotok most csupán annyi, hogy a felsorolt témák közül kiválasszátok a számotokra leginkább vonzót, majd emailben felveszitek a kapcsolatot a témavezető-jelölt oktatóval és vele egyeztetve az elektronikusan kitöltött témaválasztási lapot elkülditek neki. Ezután pedig mindketten – ti és a témavezető is – őrizzetek meg egy-egy példányt a kitöltött témaválasztási lapból. A témaválasztási lapot nem szükséges leadni a titkárságon, még elektronikus formában sem.

Jelentkezési határidő: 2020. június 30. (kedd) 12:00