szekcio_hosszu_transparent

OTDK SIKEREK 2021

Tanszékünk hallgatói idén is kiemelkedően szerepeltek az Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Az ország legnagyobb tudományos rendezvénye, a 2 évente megrendezésre kerülő Országos Tudományos Diákköri Konferencia 2021. április 6-9 között online, a Szegedi Tudományegyetem szervezésében tartotta meg Fizika, Földtudományok és Matematika szekcióját. Tanszékünket 11 hallgató képviselte idén.

Általános társadalomföldrajz, szociálgeográfia tagozatban 1. helyezett lett Dratsay Dénes (témavezető: Nagy Gyula) valamint Tóbiás Katinka (témavezető: Boros Lajos) különdíjat és Magyar Földrajzi Társaság Jutalmat is kapott.

Környezet és társadalom tagozatban Balkus Bence Máté (témavezető: Nagy Gyula) és Tráser Nándor (témavezető: Nagy Gyula) különdíjas lett.

Közlekedés- és gazdaságföldrajz tagozatban Brindza Ágnes (témavezető: Nagy Gyula, Kovalcsik Tamás) 1. helyezett, Heiner Soma Ádám (témavezető: Nagy Gyula) 3. helyezett lett.

Településfejlesztés, településföldrajz tagozatban Vámos Ramóna (témavezető: Nagy Gyula) 1. helyezett, Országh Csilla (témavezető: Nagy Gyula) 2. helyezett lett, Szkalisity András (témavezető: Nagy Gyula) különdíjat kapott.

Térstruktúra, területfejlesztés, régiómarketing tagozatban Németh Melitta (témavezető: Vida György és Süli Dorottya) Magyar Földrajzi Társaság Jutalmat kapott.

A hallgatóknak és témavezetőiknek ezúton is gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Mutatunk pár pillanatképet a konferenciáról

tarsfo_pillanatok